Pracowity weekend dla najmłodszych zawodników. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak
poniedziałek, 24 lutego 2020 08:53

Pracowity weekend dla najmłodszych zawodników.

W ten weekend zarówno chłopcy jak i dziewczęta sprawdzali swoją formę w turniejach przygotowujących do Mistrzostw Województwa. Dziewczynki grały w Grudziądzu – w sobotę „2” i „3”. W dobrze obsadzonym turnieju debiutująca trenerka walczyła dzielnie. Dziewczynki w kategorii „2” zajęły XV i XVI miejsce na osiemnaście zespołów. Dziewczęta dopiero nabierają szlifów siatkarskich i kariera dopiero przed nimi. W „3” naszym poszło zdecydowanie lepiej, bo dziewczyny uplasowały się na VI pozycji. Wszystkie zespoły dzielnie walczyły i pod okiem Pani Ani Kwiecińskiej już niebawem spodziewamy się progresu wyników.

Chłopcy sobotę spędzili na turnieju w Stolnie. W „2” startowało 36 zespołów, a nasi uplasowali się odpowiednio na 16, 19, 26 i 27 miejscu. Trójki zdominowane zostały przez nasz zespół, który na 27 drużyn uplasował się po bardzo ciekawym pojedynku na II miejscu. A MVP turnieju został Miłosz Kitowski. Ogromne gratulacje.