Kolejne zwycięstwa w lidze. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak
wtorek, 06 grudnia 2016 07:28

Kolejne zwycięstwa w lidze.

Dwie ostatnie kolejki ligowe przysporzyły fanom dużo radości. Młodziczki awansowały do wyższej Ligii i utrzymały się w niej, młodzicy grali zupełnie podobnie, a kadeci mieli dwa ciężkie mecze, które przegrali po dobrej walce. Ten weekend okazał się naprawdę udany. Młodziczki ograły Stal, przegrały z Pałacem ale utrzymały się w V lidze. Młodzicy wygrali bez problemów swoje mecze z AZS i Budowlanką-oba zespoły z Torunia, awansując do I Ligii. Kadeci w Bydgoszczy przywieźli kolejne zwycięstwo umacniając się na trzeciej pozycji w tabeli. Pierwszy set oddaliśmy gładko Chemikowi nie mogąc dobrze wejść w mecz. Drugi set po wyrównanej grze należał już do naszych chłopaków. W trzecim cały czas mieliśmy przewagę kilku punktów, a w trzecim nastąpiła demolka zespołu z Bydgoszczy. Przy stanie 2:1 dla Kosetu na zagrywkę wszedł Michał Osiecki i wywalczył kolejno 13 asów serwisowych!!!! Ta przewaga utrzymała się do stanu 21:12 i w tym momencie nastąpiły duże zmiany w zespole Kosetu. Zawodnicy z kwadratu doprowadzili do końca seta i zarazem spotkania wynikiem 25:18. Wszyscy zawodnicy zasługują na brawa.