KORAB CUP – Puck 16-18.09.2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Przybylak
poniedziałek, 26 września 2016 18:06

KORAB CUP – Puck 16-18.09.2016 r.

W turnieju w Pucku uczestniczyło 16 zespołów kadetów i 10 juniorów z Polski , Łotwy, Litwy i Rosji. Drużyny kadetów podzielone były na cztery grupy. My graliśmy z UKS Rataje Poznań, Błyskawica Szczecin oraz Daugapilis Łotwa. Pierwszy mecz na rozpoczęcie turnieju nie poszedł nam najlepiej. Pierwszego seta wygraliśmy w imponującym stylu do 16. Drugiego na własne życzenie przegraliśmy do 19. Trzeciego seta rozpoczęliśmy od 5:0, walczyliśmy do stanu po 13 i musieliśmy oddać zwycięstwo Poznaniowi.

Było dużo złości z niepotrzebnie przegranej. Analiza meczu i mentalne przygotowanie do kolejnego dnia. Sobota to już nasz dzień. Łatwa wygrana ze Szczecinem, przegrana po walce z Łotwą, wygrana z Truso Elbląg oraz Treflem Gdańsk dało nam przepustkę o walkę o dziewiąte miejsce. W niedzielę zagraliśmy trochę śpiąco z Kownem. Ale wynik 2:0 dla naszych chłopaków i wywalczenie dziewiątego miejsca przysporzył chłopakom wiele radości. W sobotę po sesji przedpołudniowej mieliśmy trochę czasu aby skorzystać ze znakomitej pogody i zażyć kąpieli w morzu. Wieczorem byliśmy na bardzo dobrej pizzy prosto z pieca opalanego drewnem. Pychota. Na podsumowaniu turnieju KORAB CUP, Michał Osiecki otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika naszej drużyny. Gratulacje. Występ chłopaków w Pucku był bardzo owocny, wynik zadowalający a postawa dobrze rokuje na sezon, który już niebawem się rozpocznie.

Poprawiony: wtorek, 27 września 2016 10:46